Tarihçe

Grubumuz ticaret hayatına 1975 yılında GAP TİCARET unvanı ile Hüseyin ÇALIŞKAN önderliğinde Gaziantep de başlamıştır. Faaliyetine gıda sektörüyle başlayan ÇAAŞ grup bugün Gıda, akaryakıt, taşıma, madencilik, otomotiv, inşaat ve turizm alanlarında faaliyetlerine devam etmektedir.
ÇAAŞ grup her zaman ileri bakarken geçmişten sadece tecrübelerini katıp yoluna devam etmiştir. Faaliyetlerimizde her zaman müşteri odaklı çözümlerimizde çevreye, çalışanlarına ve tedarikçilerimize de faydalı olmak firmamızın temelini oluşturmuştur. Grup başkanımızın istihdam-üretim aşkı ile bireysel olarak başladığı ticaret hayatına bugün 500 çalışan ve 100.000.000.- YTL ciro ile her gün büyüyen organizasyon yapısına kavuşmuştur.

MİSYONUMUZ

Faaliyette bulunduğumuz tüm sektörlerde tüm yasal şartlara uymak, müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümler üreterek memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak, taahhüdümüz altında olan projeleri zamanında ve standartlara uygun tamamlamak, tedarikçiler ve taşeronları kalite sisteminin bütünü içersinde değerlendirip hep birlikte sürekli iyileştirmeyi amaçlamak, teknolojik gelişmeleri takip etmek ve uygulamak, iş güvenliği konusunu birinci dereceden önemli kılmak ve geliştirmek, projelerimizde mümkün olduğu ölçüde çevreye saygılı olmak şirketimizin misyonu ve kalite politikasıdır.

VİZYONUMUZ

Başarılarımızı gelecek nesillere taşıyarak, oluşturduğumuz kurum kültürü ile, içinde bulunduğumuz sektörlerde ilklerin içinde anılacak ve önümüzdeki yıllar içinde ülke genelinde en başarılı firmaların içinde yer almak.

DİLEKLERİMİZ

Karacailyas bölgesinde 28 dönümlük arazi üzerinde kurulu bulunan depomuzla ve mevcut araç parkı ile Grubumuz olarak vermiş olduğumuz hizmetleri daha geniş bir tabana yaymak istemekteyiz. Müşteri memnuniyeti, istihdam aşkı ve düşük kar marjı ile bugünlere gelen grubumuz, teknolojik ve çağın gerekliliğini yerine getirip faaliyetlerimizde bulunduğumuz bütün faktörlere faydalı olmuştur. Bilgi ve tecrübelerin paylaşarak artacağı inancını taşıyan grubumuz tarafınıza da hizmet vermek arzusu ile üstün başarılarınızın devamını diler, bilgilerinize rica ederiz.

>> Sipariş Formu için tıklayın.

 

Rannak Uluslararası Nak.San.ve Tic.Ltd.Şti.
Merkez:
Cumhuriyet Mah.Cumhuriyet Blv.No:58 Kazanlı/Mersin
Tel: 0324 451 41 10 (Pbx)
Fax: 0324 451 41 30 90

Depo :
ADRES: Evren Mah.Atatürk Bulvarı No:38 Karacailyas/Mersin
TELEFON/FAX: 0324 221 21 00 / 0324 221 38 64

 
 

Rannak - 2009